17 Aralık 2017
0
Kötü 0 Beğen

Kadın Affetmez Film Türkçe Dublaj indir

Kadın Affetmez Film Türkçe Dublaj indir
Kalite:
1080P
Yılı:
2017
Ülke:
Madewood Plantation - 4250 Highway 308, Napoleonville, Louisiana, USA
Süre:
99 dakika
Yönetmen:
Sofia Coppola
Oyuncular:
Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elle Fanning

Film Indir Kadın Affetmez Film Türkçe Dublaj indir

Kadin Affetmez Film indirNicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst ve Colin Farrell gibi yıldız isimleri yer aldığı Kadın Affetmez (The Beguiled) filminde bir düşman askeri ve bir kaç kadın arasında geçen bir hikaye anlatılıyor. 2017’de vizyona giren film En Yeni Filmler listemiz yer alıyor.

Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney’deki Konfederasyon’a bağlı Mississippi’de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth’ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir.


Kadin Affetmez Film tek link indir


Kadin Affetmez Film tek link indir


Kadin Affetmez Film tek link indir


Kadin Affetmez Film tek link indir


Kadin Affetmez Film tek link indir


Film indir
Yorum
Önerilen Filmler:
Yorumlar:
  1. DataregLog
    Здравствуйте! Вы хотите узнать подробнее о топливная карта ЛУКОЙЛ «ЛИКАРД» для юридических лиц (корпоративных клиентов) помогают решить актуальные для каждого предприятия вопросы по обеспечению автопарка топливом и экономии расходов на ГСМ, планировать и контролировать потребление топлива и заправляться на выгодных условиях что интересного есть в интернете соискатель, сайт, кандидат, работодатель, случай, собеседование, навык, кадровик, час, зарплата, земля, новгород, сотрудник
Yorum Ekle
Kayıt Ol
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам
Verification: d8809485fcc6ab6a Verification: 6cbbdf09de737304